EyeCheckup ile Tanışın

Sizler için en güncel teknolojiler ve yapay zekanın gücüyle çalışıyoruz.

Diyabetik Retinopati

Diabetik retinopati, günümüzde en önemli körlük sebeplerinin başında gelmektedir. Retina kan damarlarındaki değişiklikler sonucunda meydana gelir.

Yaşa Bağlı Makula

Halk arasında "sarı nokta hastalığı" diye bilinen "yaşa bağlı makula dejenerasyonu" zamanla ilerleyerek makulayı tamamen hasara uğratabilen dejeneratif bir hastalıktır.

Makula Ödemi

Diyabetik Maküla Ödemi, makula adı verilen ve baktığımız yeri görmemizi sağlayan retina merkezinde sıvı toplanması olup, diyabetik retinopatiye bağlı olarak oluşur.

Glokom

"Göz Tansiyonu" veya halk arasında "Karasu Hastalığı" olarak adlandırılan glokom, göz içi basıncının yükselmesi sonucu oluşan göz siniri harabiyeti şeklinde tanımlanır.

Eyecheckup Özellikleri

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

EyeCheckup™ Reti̇nal Tanı Si̇stemi̇

EyeCheckup yapay zeka tabanlı retina tarama sistemidir. EyeCheckup, göz doktorlarının retina rahatsızlığı olan hastaları taramasına yardımcı olmak için yapay zekadan yararlanmaktadır. Tek bir muayenede fundus görüntülerinden herhangi bir uzman görüşüne gerek kalmadan diyabetik retinopati başta olmak üzere 20’den fazla retina hastalığını uluslararası kabul görmüş standartlara uygun olarak kısa sürede analizini yapar ve PDF rapor sunar. Göz problemlerinin varlığını otomatik olarak algılar, ayrıca retinada olası patolojileri olan alanları işaretler.

EyeCheckup, bir doktor gibi düşünmek ve görüntü kalitesiyle ve tipik olarak tarama kurulumlarında kullanılan görüntüleme protokolleri / kameraları ile etkili bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır.

EyeCheckup, KVKK ve HIPAA uyumludur, tüm verileri güvenli ve gizli tutar.

Kolay Kullanım

EyeCheckup, doğrudan bilgisayar ortamında çalışır. Diyabetik retinopati veya diğer göz hastalıkları için bir rapor oluşturmak, görüntü alındıktan sonra analiz için yalnız 200 ms yeterlidir. Yazılım aynı zamanda yetersiz kalitedeki görüntüleri de algılar ve gerektiğinde operatörden yeniden görüntü alınması gerektiği hakkında uyarı verir.. Böylece geçersiz görüntüler görüntü başına 5 saniye içinde yeniden çekilebilir.

Kolay Kurulum
Ücretsiz Destek
1 Dakikanın Altında Teşhis Süresi

Klinik Çalışmalar

EyeCheckup ile Akdeniz Üniversitesi’nde 3 farklı fundus kamera ile 900 gönüllü diyabetik hasta üzerinde gerçekleştirdiğimiz diyabetik retinopati klinik çalışmamızı %95’in üzerinde başarı ile bitirmiş bulunmaktayız. Çalışmada gönüllü hastalardan üç farklı non-midriyatik fundus kamera (Canon, Topcon ve Optomed) ile arka kutup fotoğrafları alındı. Fotoğraflar Eyecheckup ile diyabetik retinopati varlığı ve evresi ile diyabetik maküla ödemi varlığı değerlendirildi.

Yüksek Duyarlılık => Güvenlik | Yüksek Özgüllük => Etkinlik

EyeCheckup hibrit algoritması, diyabetik retinopati tespiti için 350.000 görüntü ile eğitilmiş ve 20.000 görüntü ile onaylanmıştır.

Bulguların nihayetinde görme kaybına yol açabilecek bir tıbbi durum olduğu tespit edilirse bir göz doktoruna ziyaret önerilir. Hastalık tespit edilmezse, 12 ay içinde tekrar tarama yaptırılması önerilir.

clinical-research-himms (1)

Bilgilendirici Rapor

Hibrit algoritma, yönlendirilebilir DR (diyabetik retinopati), glokom, sarı nokta hastalığı, ven oklüzyonu ve diğer göz hastalıkları belirtisi için duyarlılığı ve herhangi bir diyabetik retinopati, glokom ve diğer hastalıklar için özgüllüğü en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Otomatik olarak hastalıkların varlığını algılar. Ayrıca retinada olası patolojileri olan alanları vurgulayarak hastayı bilgilendirir.

Tamamlanan analiz sonuçlarına göre ayrıntılı bir PDF raporu oluşturulur. Rapor, işaretlenmiş anormalliklere sahip görüntüleri, tespit edilen anormalliklerin listesini içerir, anormalliklerin ciddiyetini gösterir, ICD-10 kodları ile olası hastalıkları listeler.

Rapor, izleme, doğrulama ve geri bildirim için QR koduna sahiptir.

Fiyatlandırma ve Paketler

Farklı seçenekler ya da paket ölçeklendirmesi için lütfen bizimle iletişime geçin

DEMO

Ücretsiz

Ücretsiz

Tamamen Ücretsiz
Kolay Kullanım
Retina Screen 5000

$**** /aylık

$**** /yıllık

Ücretsiz Destek
Tüm doktorlar için önerilir
Hastalık Teşhisi
100
60.000
Anomali Görselleştirme
X
PDF Raporu
Teşhis Raporu
Ücretsiz Kurulum
Ücretsiz Destek
1 AY
12 AY
Kullanıcı Eğitimi
Donanım Desteği
Nedir
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Nunc aliquet bibendum enim facilisis gravida neque convallis a.
X
This site is registered on wpml.org as a development site.