Beklentilerinizi aşmayı dört gözle bekliyoruz.

Neden Eyecheckup

EyeCheckup, retinal göz hastalıklarını hızlı bir şekilde taramak için fundusun dijital renkli fotoğraflarını analiz etmek için tasarlanmış yapay zeka tabanlı otomatik bir teşhis yazılımıdır. EyeCheckup, hastaların fundus görüntülerinden gözde herhangi bir anomali olup olmadığını tespit etmek ve bu tür hastaları bir göz doktoruna yönlendirmek için bulut ortamında çalışan bir yapay zeka teknolojisidir. EyeCheckup, diyabetik retinopati başta olmak üzere yaşa bağlı makula dejenerasyonu, glokom ve katarakt dahil olmak üzere 20 farklı hastalığı tespit etmektedir.

Diyabetik Retinopati
Glokom
Makula Dejenerasyonu

EYECHECKUP MİSYONU

Retina hastalıkları taraması için yapay zeka teknolojisini kullanarak ve %80 önlenebilir körlük ve görme kaybını önleyerek sağlık hizmetlerine yenilik getirmek.

Dİyabetik Retinopati
Glokom
Makula Dejenerasyonu
EyeCheckup Rim Khazhin

EYECHECKUP VİZYONU

Sağlık sistemlerinde en yenilikçi yazılımları üretmek ve bunları insanlığın yararına kullanmak.

Dünya çapında yıllık göz kontrolüne ihtiyaç duyan 1 milyardan fazla insan varken (sadece ABD'de 75 milyondan fazla), yüksek maliyet ve bu tür taramaya erişim eksikliği nedeniyle %75'ten fazlası taranamamaktadır.

EyeCheckup, hastanelerin göz polikliniklerinde, özel göz muayenelerinde, sağlık ocaklarında, halka açık alanlarda kolayca ulaşabileceğiniz bir göz tarama sistemidir. Körlüğe ve görme kaybına neden olan ilk 4 hastalığı (diyabetik retinopati, glokom, yaşa bağlı makula dejenerasyonu ve katarakt) tek bir muayenede tespit eder.

İş Ortaklarımız

300'den fazla hastane EyeCheckup'ı tercih ediyor.

25 +
Yıllık
Tecrübe
15650 +
Teşhis Edilen
Hasta
240 +
Kullanan
Hastane

Bize Katılın

Hızlı gitmek istiyorsan yalnız git, uzağa gitmek istiyorsan birlikte git.

Ekibimiz

PROF.DR. A.BURAK BİLGİN
AKADEMİK DANIŞMAN
DALE BRODSKY
SATIŞ DANIŞMANI
TANER DANIŞMAN
AKADEMİK DANIŞMAN
This site is registered on wpml.org as a development site.